Hi, How Can We Help You?
  • آدرس: کانادا، تورنتو
  • ایمیل: info@mascotstartup.com

Blog

مارس 2, 2022

شمال ونکوور مرکز جهانی اسکی با هلیکوپتر

شمال ونکوور به مرکز جهانی اسکی با هلیکوپتر تبدیل شده

بریتیش کلمبیا به قطب «هِلی ـ اسکی» یا اسکی به کمک هلیکوپتر در جهان تبدیل شده.
اسکی روی برف از مهیّج ترین ورزشهای زمستانی در جهان است که حالا هلیکوپتر هم در خدمت آن قرار گرفته. تا پیش از این، دوستداران اسکی برای رفتن به ارتفاعات، از وسایل بالا برنده چون تله اسکی و صندلی های نقاله ای استفاده می کردند، اما مدتی است که از هلیکوپتر هم برای بردن اسکی بازان به ارتفاعات و قله ها استفاده می شود.
حالا آرزوی هر اسکی باز با تجربه است که با کمک هلیکوپتر به ارتفاعات و قله ها برود و بعد …خودتان تصور کنید صحنه را و لذت حاصل از اسکی تمام عیار از آن بالا به سمت دامنه کوهستان را.

بلا کولا Bella Coola وسیعترین منطقه مجاز در جهان برای هلی ـ اسکی است که وسعت آن تقریباً به اندازه آلپ در سوئیس می باشد.

نقاط معروف

از معروفترین نقاط برای ورزش هلی ـ اسکی heli-ski می توان به آلاسکا، نیوزیلند و کانادا اشاره کرد، ولی مدتی است که منطقه Coast Mountains و بخصوص ناحیه بلا کولا Bella Coola، گوی سبقت را از نقاط دیگر ربوده است. دوستداران اسکی با یکساعت پرواز از ونکوور در بریتیش کلمبیا به این منطقه می رسند.
بلا کولا وسیعترین منطقه مجاز در جهان برای هلی ـ اسکی است که وسعت آن تقریباً به اندازه آلپ در سوئیس می باشد.
طولانی ترین کریدور تجاری برای هلی ـ اسکی در بلا کولای بریتیش کلمبیا واقع است که کوههای آن از سطح دریا شروع شده و تا سه هزار متر ارتفاع دارند و بلندترین قله آن  Mount Waddington نام دارد.
خلاصه اگر در اسکی تجربه کافی دارید، بدانید که بلا کولا هم دور افتاده است و هم وحشی، هم جذاب و هم زیبا، و بلند قامت است و پر دامنه، که با کمک هلیکوپتر به آن بالا رفته پرواز با اسکی را تجربه می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

سوالی دارید؟ با ما گفتگو کنید